Kolejne wydanie Kroniki Tygodnia już we wtorek!

  • 04.09.2017, 21:30
  • Kronika Tygodnia
Kolejne wydanie Kroniki Tygodnia już we wtorek!
Nie mogliście się doczekać? To już jutro. Nowy numer Kroniki Tygodnia znajdziecie o świcie w punktach sprzedaży w całym regionie. O czym tym razem piszemy?

>>>> Minister sprawiedliwości chce zaostrzenia kar za przestępstwa seksualne, np. takie jak to, do którego w ostatnim czasie miało dojść niedaleko Zamościa.

>>>> Kierowca fiata punto "wyeliminował" z jazdy policyjny radiowóz z videorejestratorem. Jak doszło do kolizji na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i Okrzei w Zamościu?

>>>> Grupa wyrostków z Zamościa prześladuje bezdomnych w Zamościu. Taki sygnał dotarł do naszej redakcji. Spradwziliśmy, jak wygląda ta sytuacja.

>>>> Brali dotacje, ale pieniądze przepadły? Prokuratura sprawdza, jak Centrum Edukacji w Hrubieszowie wykorzystało środki, z których skorzystać mieli uczestnicy szkoleń.

>>>> Dwaj bracia z Biszczy zginęli w tragicznym wypadku drogowym. Winny ich śmierci odpowie niedługo przed sądem.

Te i wiele innych ciekawych tematów znajdziecie w najnowszym numerze Kroniki Tygodnia, a także e-wydaniu.

 

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe