Wrzesień i pusty portfel? Już nie

  • 29.08.2017, 06:19
  • Wioletta Dudek
Wrzesień i pusty portfel? Już nie
To już ostatni dzwonek... przed pierwszym szkolnym dzwonkiem! Czy Wasza pociecha jest przygotowana do rozpoczęcia roku szkolnego? Czy szkolna wyprawka w komplecie i komputer przydatny w nauce czekają na biurku? Czy wymieniliście już okulary?

Przed rozpoczęciem roku szkolnego rodziców dzieci, które od września pójdą do szkoły, czekają spore wydatki. Trzeba uzupełnić szafę, bo przecież dzieci tak szybko rosną i równie szybko niszczą ubrania, wyposażyć je w szkolne przybory, piórnik, wytrzymały plecak, zeszyty, książki, a być może też komputer. Niektóre dzieciaki będą potrzebować okularów korekcyjnych. 

Kwota, jaką na takie zakupy można wydać, często rujnuje domowy budżet. Dlatego warto poszukać oszczędności. W jaki sposób? Wystarczy wybrać dobre miejsce na zakupy. 

Po sprawunki odzieżowe, obuwie i tornister lub plecak najlepiej udać się do Centrum Handlowego Juzwex w Zamościu. Aktualne promocje obniżają ceny nawet o 70%! Za grosze można więc znaleźć np. strój na wychowanie fizyczne czy podkoszulki, które przydadzą się w chłodniejsze dni. W CH Juzwex są ponadto markowe plecaki, piórniki, a nawet parasole i wiele innych artykułów, które będą przydatne na co dzień. 

Komputer czy laptop też można kupić w okazyjnej cenie. Firma BIKO ma w sprzedaży komputery, tablety i laptopy poleasingowe, a więc używane, ale sprawne w 100% i tylko z racji posiadania już jednego właściciela – tanie. Np. komputer stacjonarny Hewlett Packard Elite 8100 z szybkim i wydajnym procesorem Intel I5, posiadający 4 GB pamięci operacyjnej, dysk twardy 500 GB, system Windows 7 Proffesional można kupić już za 689,00 zł, a komputer DELL Precision T1500, z procesorem Intel I7 (8 GB pamięci operacyjnej, dysk twardy 320GB, karta graficzna ATI FirePro V4800 1GB PCI-E, Windows 7 Proffesional) za jedyne 1059,00 zł! Aż chciałby się, żeby takich cen było więcej. 

- Świadczymy również usługi: instalacji, odwirusowania, przyśpieszania pracy systemów operacyjnych Windows XP\VISTA\7\8\10. Wykonujemy konserwacje komputerów stacjonarnych i laptopów oraz ich rozbudowę i modernizację. Naprawiamy wszystkie nawet najstarsze modele, posiadamy w sprzedaży podzespoły do każdego typu komputera i laptopa. Koszty naprawy sprzętu komputerowego w Firmie  BIKO mogą być dziesięciokrotnie niższe od zakupu nowego komputera - dodaje Roman Bikowski, właściciel firmy BIKO.

 

 W sprawie zakupu okularów korekcyjnych, doboru szkieł i modnych oprawek najlepiej udać się do Salonu Optycznego "OKO" w Zamościu. Dwa punkty – w HopStop przy ul. Hrubieszowskiej 9 i w Kauflandzie przy ul. Wyszyńskiego 1 – są najlepiej zaopatrzonymi salonami optycznymi w okolicy. Można tam kupić markowe oprawki do okularów dla dzieci i dla dorosłych. Kształty, kolory i wzory, a przede wszystkim wygoda i jakość wykonania zyskają sympatyków nawet wśród osób sceptycznie nastawionych do okularów. Dzięki zakupom w Salonie Optycznym "OKO" na pewno polubią ich noszenie.

Artykuł sponsorowany

Wioletta Dudek

Podziel się:Pozostałe