Nowa Kronika Tygodnia do kupienia już od wtorku

  • 28.08.2017, 21:30
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia do kupienia już od wtorku
Minął tydzień i jutro, jak co wtorek w punktach sprzedaży w całym regionie znajdziecie nowy numer Kroniki Tygodnia. Dlaczego warto po niego sięgnąć? Bo będziecie mieć mnóstwo do poczytania. O czym piszemy tym razem?

>>>> Według prokuratury przypuszczenia, że 30-latek z Gozdowa popełnił samobójstwo, były przedwczesne. Jak to się stało, że mężczyzna jadąc skradzionym samochodem zginął?

>>>> Wojewoda lubelski Przemysław Czarnek skrytykował prymasa Polski. Mówił m.in. ... o "podszeptach" katolickich arcypasterzy. 

>>>> Miasto Zamość ma zapłacić 200 tys. zł zadośćuczynienia mieszkańcowi gminy Łabunie za nieprawidłowe leczenia złamanej nogi w szpitalu miejskim. Z odsetkami za prawie 9 lat procesu.

>>>> Andrzej Greszeta, medalista Mistrzostw Europy Juniorów w podnoszeniu ciężarów, trener młodych ciężarowców i nauczyciel Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie potrzebuje wsparcia finansowego w walce z nowotworem.

>>>> Oszukała kilkadziesiąt osób. Właścicielka biura podróży z Biłgoraja została zatrzymana, ale czy uda się odzyskać pieniądze za wczasy, które nie doszły do skutku?

Te i wiele jeszcze innych tematów znajdziecie w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe