Zamość: Zostań szefem, załóż firmę. PUP ma na to pieniądze

  • 28.08.2017, 12:30
  • ak
Zamość: Zostań szefem, załóż firmę. PUP ma na to pieniądze freeimages.com
Od dzisiaj (28 sierpnia) do 6 września Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu przyjmuje wnioski od osób, które chciałyby otrzymać dotację na założenie własnej firmy. Dotacje wyniosą od 20 do 24 tys. zł.

Pieniądze pochodzą z dwóch źródeł. 680 tys. zł jest do rozdysponowania z Funduszu Pracy, a 216 tys. zł z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Prawo obiegania się o wsparcie mają zarejestrowani bezrobotni. 34 osoby mają szanse otrzymać dotacje w wysokości maksymalnie 20 tys. zł. To szansa dla każdego z podopiecznych zamojskiego PUP. Z kolei 9 młodych osób bezrobotnych (do 29 roku życia) może liczyć na dotację do wysokości nawet 24 tys. zł.
 
Dodatkowe, szczegółowe informacje w pokoju nr 19 w siedzibie Urzędu lub pod telefonem 84 638 33 60 oraz na stronie internetowej zamojskiego pośredniaka.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe