Krasnystaw: oddali krew dla policjanta

  • 13.08.2017, 16:13
  • BW
Krasnystaw: oddali krew dla policjanta lubelska.policja.gov.pl
Policjanci i chętni mieszkańcy wzięli udział w zbiórce krwi, która odbyła się 11 sierpnia w Wólce Orłowskiej. Zbierano ją dla rodzimego policjanta, asp. Tomasza Bednarza, kóry uległ poważnemu wypadkowi.

W piątek, 11 sierpnia w Wólce Orłowskiej odbyła się zbiórka krwi dla rannego w wypadku drogowym asp. Tomka Bednarza. Policjant na co dzień służący w KSP w Warszawie, kilkanaście dni temu został potrącony przez samochód. Jego stan jest ciężki. Lekarze opiekujący się Tomkiem apelowali, iż potrzebna jest dla niego krew. Na odzew nie trzeba było długo czekać. Z pomocą ruszyli mieszkańcy jego rodzinnej miejscowości, a także funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie. Niektórzy przyjechali z rodzinami, aby jeszcze bardziej pomóc potrzebującemu koledze. Krew oddawali nie tylko mundurowi, ale także ich żony i znajomi. Wszystkim przyświecał jeden szczytny – cel pomóc Tomkowi.

BW

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe