Zamość: Publiczność ZLT przyznała Buławy Hetmańskie

  • 04.08.2017, 06:15
  • ak
Zamość: Publiczność ZLT przyznała Buławy Hetmańskie
Zamojskie Lato Teatralne dobiegło końca. Już wiadomo, które z tegorocznych przedstawień podobały się widzom najbardziej. Publiczność, jak co roku, przyznawała bowiem swoje nagrody - Buławy Hetmańskie.

Głosowanie zaskoczyło organizatorów, bowiem okazało się, że nagrodę otrzymują aż dwa spektakle. Widzowie ZLT teatralnego uznali, że najciekawszymi przedstawieniami były: "Władcy" teatrów Latarnia z Białegostoku i Klepisko ze Skowieszynka, a także "Golden age" Teatru InZhest z Mińska.

Upominki rozlosowano również wśród tych, którzy w zabawie wzięli udział. Nagrodami za oddane głosy są zaproszenia na przyszłoroczną edycję ZLT. Otrzymają je Grażyna Oczkoś z Niedzielisk i Mirosław Kalita z Zamościa.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe