Gm. Hrubieszów: Jak przed wiekami. Biesiada archeologiczna w Masłomęczu

  • 26.07.2017, 07:14
  • ak
Gm. Hrubieszów: Jak przed wiekami. Biesiada archeologiczna w Masłomęczu
To już tradycja, że w ostatnią niedzielę lipca, w Masłomęczu pod Hrubieszowem, w sąsiedztwie cmentarzyska Gotów organizowana jest "Biesiada archeologiczna". Tegoroczna już za kilka dni, 30 lipca.

Tego dnia Wioska Gotów w Masłomęczu otwarta będzie dla wszystkich gości. Atrakcje rozpoczną się o godz. 13 i potrwają aż do 20. Otwarte zostaną liczne stanowiska rzemieślnicze, m.in. przędzalnicze, tkackie, garncarskie czy jubilerskie.

Poznać będzie można również tajniki dawnego garncarstwa, kowalstwa czy mincerstwa. Zaplanowano ponadto liczne pokazy, np. walk gladiatorów, a także koncerty zespołu JAR.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe