Tomaszów Lubelski: Zaszczep psa przeciw wściekliźnie. Akcja rusza we wtorek

  • 22.07.2017, 14:00
  • ak
Tomaszów Lubelski: Zaszczep psa przeciw wściekliźnie. Akcja rusza we wtorek freeimages.com
Od wtorku 25 lipca do wtorku 8 sierpnia w Tomaszowie Lubelskim potrwa zbiorowa akcja szczepienia psów. Wiadomo już, które gabinety weterynaryjne są w nią włączyły. Wiadomo też, że właściciele nie poniosą żadnych kosztów, bo za wszystko płaci miasto.

Do udziału w akcji zachęcają mieszkańców, właścicieli psów władze miasta. I przypominają, że szczepienie czworonogów to obowiązek ich opiekunów.

W zorganizowanej w Tomaszowie akcji udział bierze kilka gabinetów weterynaryjnych: przychodnia z ul. Kruczej 6, Moniuszki 106 (obie w godz. 8-18), Piłsudskiego 6/5 (w godz. 8-16) , Piłsudskiego 40 (godz. 8-18), Lwowska 56/6 (godz. 10-18).

Władze Tomaszowa Lubelskiego płacą za realizację całego przedsięwzięcia i przypominają, że do każdego z gabinetów czworonogi powinny być przyprowadzane na smyczy przez osoby dorosłe.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe