Zespół New York i jego nowy teledysk "Słoneczny patrol". Będzie hit?

  • 19.07.2017, 06:30 (aktualizacja 19.07.2017, 10:48)
  • ak
Zespół New York i jego nowy teledysk "Słoneczny patrol". Będzie hit? screen z YouTube
Czy to będzie discopolowy przebój lata? Zespół muzyczny New York nagrał i niedawno opublikował w internecie teledysk do piosenki "Słoneczny patrol". Utwór ma już prawie 5 tys. wyświetleń na kanale YouTube.

New York to młoda grupa na zamojskim rynku muzycznym. Zespół powstał na początku tego roku. Jego liderem jest pochodzący z Zamościa muzyk, wokalista i muzykolog Piotr Szymański, który zajmował się muzyką poważną, ludową, muzyką pop i poezją.

Szymański jest laureatem wielu konkursów i festiwali. Bywał również jurorem konkursów piosenki. Jako solista wielokrotnie występował na antenie TVP. Posiada doświadczenia z współpracy z wieloma zespołami. Pracował  jako nauczyciel muzyki i nauczyciel akademicki - ma również epizody jako aktor. Artysta muzyką taneczną zajmował się równolegle przez wiele lata grając na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych, a zespół New York jest oparty na tych wieloletnich doświadczeniach.

Co sądzicie o jego nowym przeboju? Zdjęcia do klipu "Słoneczny patrol" nagrywane m.in. w Monte Carlo oraz na plażach. Włoch.

 

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
słuchacz
słuchacz 03.11.2019, 19:43
Nawet fajny zespół

Pozostałe