Józefów: Wernisaż na zakończenie pleneru malarskiego

  • 15.07.2017, 15:30
  • ak
Józefów: Wernisaż na zakończenie pleneru malarskiego freeimages.com
Dzisiaj (sobota, 15 lipca) w Miejskim Ośrodku Kultury w Józefowie odbędzie się wernisaż prac, które powstały podczas tegorocznego pleneru malarskiego studentów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej z Lublina.

To była jubileuszowa, dziesiąta już wizyta żaków z Wydziału Artystycznego UMCS w Józefowie. W tym roku w plenerze wzięło udział 10 studentów kierunków malarstwo i edukacja w zakresie sztuk plastycznych.

Każdy z uczestników tegorocznego pleneru wykonał po kilka prac, z których jedną, zgodnie z tradycją, przekaże do dyspozycji Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie. Poplenerową ekspozycję będzie można oglądać w tym miejscu od dzisiaj do końca sierpnia, a w październiku zostanie ona prawdopodobnie zaprezentowana w Lublinie. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe