Zamość: Nowość w budżecie obywatelskim. Zagłosuj przez internet

  • 14.07.2017, 06:27
  • ak
Zamość: Nowość w budżecie obywatelskim. Zagłosuj przez internet
Już nie tylko tradycyjną metodą, czyli za pomocą kart do głosowania, ale też online będzie można wybierać zadania do realizacji w ramach kolejnego budżetu obywatelskiego Zamościa.

Ta forma głosowania zostanie udostępniona 2 stycznia 2018 roku i realizowana do 20 stycznia na specjalnej stronie internetowej. Każdy mieszkaniec Zamościa będzie mógł oddać głos na propozycję dotyczącą osiedla, na którym mieszka.

System jest tak skonstruowany, ze zanim zliczy głosy, zweryfikuje prawdziwość danych.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kozi
Kozi 24.07.2017, 10:08
Gdyby się dało to bym głosował na większą ilość mieszań, bo w Zamościu to mamy jakąś tragedię. Od lat nic się nie buduje. Za to lublin buduje na potęgę https://rynekpierwotny.pl/s/no… . Ja rozumiem, ze to większe miasto, ale to kwestia, że u nas nie buduje się nic!!!!!

Pozostałe