Gm. Józefów: Zaśpiewają jak na szlaku. Konkurs Piosenki Turystycznej już dzisiaj

  • 18.06.2017, 06:50
  • ak
Gm. Józefów: Zaśpiewają jak na szlaku. Konkurs Piosenki Turystycznej już dzisiaj MOK Józefów/Archiwum
W Górecku Kościelnym odbędzie się dzisiaj Konkurs Piosenki Turystycznej. Poza festiwalowymi prezentacjami zaplanowano też pieszy rajd i kilka wydarzeń towarzyszących.

W konkursowe szranki, które rozpocząć się mają o godz. 14 staną soliści i zespoły z Biłgoraja, Józefowa, Krasnobrodu i Tomaszowa Lubelskiego. Przesłuchania będą się odbywać w amfiteatrze w Górecku Kościelnym. Jury, w którym zasiądą zamojscy muzycy Michał Dudziński i Michał Kowalczyk, będzie oceniać wykonawców w kilku kategoriach wiekowych.

Zanim artyści wyjdą na scenę, już o godz. 11 z placu przy Informacji Turystycznej w Józefowie na trasę wyruszą uczestnicy pieszego rajdu, towarzyszącego konkursowi.

Podczas tegorocznej imprezy będzie można posłuchać także występującą poza konkursem Kapeli Rzemyki w Józefowa oraz gwiazdy wieczoru, krakowskiej grupy "Inżynierii Środowiska". Po raz pierwszy występom będzie towarzyszyć także blok gier, konkursów i zabaw dla dzieci oraz kiermasz produktów regionalnych i roztoczańskich pamiątek, wykonanych ręcznie przez miejscowych twórców. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe