Trenowali z mistrzami

  • 15.06.2017, 09:15
  • tomt
Trenowali z mistrzami Tomasz Tomczewski
Unikatowy w skali piękna zamojski Rynek był świadkiem wielu wydarzeń sportowych. Gościł już siatkarzy plażowych, koszykarzy, łuczników, karateków, biegaczy czy kolarzy. Tym razem do tego grona dołączyli piłkarze ręczni i trzeba przyznać, że był to pomysł ze wszech miar trafiony.

W słoneczną sobotę przed ratuszem stanęło boisko do szczypiorniaka, a gośćmi specjalnymi byli dwaj znakomici piłkarze ręczni: Artur Siódmiak i Michał Jurecki. Nic więc dziwnego, że poćwiczyć z byłymi reprezentantami Polski zechciało kilkuset młodych ludzi.

  Wraz z władzami Zamościa postanowiliśmy wypromować mocniej naszą dyscyplinę. Okazja nadarzyła się znakomita i w ramach programu Artur Siódmiak Summer Tour mieliśmy okazję gościć prawdziwe sławy piłki ręcznej – powiedział prezes Padwy Sławomir Tór.– Podobne akcje postaramy się organizować również w przyszłości, ponieważ, jak się okazało, zainteresowanie było bardzo duże, a atmosfera serdeczna.

Duża w tym z pewnością zasługa Jureckiego i Siódmiaka, którzy cierpliwie rozdawali autografy oraz odpowiadali na pytania. W ramach kilkugodzinnych zajęć dzieci i młodzież wzięli też udział w treningach z mistrzami. Gwiazdy imprezy wręczyły też nagrody dla najlepszych drużyn zamojskiej ligi piłki ręcznej podstawówek i gimnazjów. W rywalizacji szkół podstawowych zwyciężyła "dziewiątka", zaś w rozgrywkach gimnazjów "piątka".

 

Więcej w wydaniu papierowym i e-wydaniu.

tomt

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe