Zamość: Świętowali seniorzy. UTW ma już 15 lat

  • 25.05.2017, 07:15
  • mk
Zamość: Świętowali seniorzy. UTW ma już 15 lat mk
Zamojski Uniwersytet Trzeciego Wieku ma już 15 lat. Z tej okazji zamojscy seniorzy zorganizowali imprezę jubileuszową.

Uroczystości, które odbyły się w piątek (19 maja), podzielono na dwie części. Do południa w sali Consulatus ratusza trwała konferencja pn. "O lepszą jakość życia seniorów". Tam prelegentami byli: Monika Fedorowicz ("Seniorzy w UE"), prof. dr hab. n. med. Katarzyna Wieczorkowska-Tobis ("Leki – kiedy więcej oznacza gorzej"), dr n. med. Rafał Sapuła ("Czy seniorzy potrzebują rehabilitacji"), Zofia Piłat ("Uniwersytet Trzeciego Wieku sposobem na aktywne życie seniora").

 – Kończymy 15 rok działalności. Przez ten okres z różnych form pracy skorzystało ponad 3500 seniorów. Obecnie w cotygodniowych zajęciach uczestniczy ok. 320 osób. Pracujemy pod patronatem WSZiA w Zamość - mówi Zofia Piłat, założycielka uniwersytetu dla zamojskich seniorów.

Więcej w najnowszym numerze "Kroniki Tygodnia".

mk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe