Hrubieszów: Czego potrzeba mieszkańcom?

  • 26.04.2017, 07:00
  • Mariusz Parol
Hrubieszów: Czego potrzeba mieszkańcom?   UM Hrubieszów
Dobiegają końca prace nad raportem z debat, warsztatów z mieszkańcami Hrubieszowa, dzięki którym powstanie lokalny program rewitalizacji Hrubieszowa.

Zagospodarowanie skweru i deptaka na rynku w Hrubieszowie, nasadzenie tam drzew, krzewów i kwiatów, a także poprawa wyglądu podwórek w centrum miasta i modernizacja zabudowy w Sutkach – to tylko niektóre z propozycji zgłoszonych przez mieszkańców podczas konsultacji pomocnych w opracowaniu lokalnego programu rewitalizacji Hrubieszowa.

Jakie jeszcze propozycje rewitalizacyjne zgłaszano podczas konsultacji z mieszkańcami Hrubieszowa, przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

       

Mariusz Parol

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe