Zwierzyniec: Najpiękniejsze świąteczne kartki wybrane. Konkurs w Centrum Kultury

  • 14.04.2017, 07:00
  • ak
Zwierzyniec: Najpiękniejsze świąteczne kartki wybrane. Konkurs w Centrum…
Zajączki, koguciki, malowane jajka, bazie, kwiaty - takie obrazki znalazły się na kartkach wielkanocnych zgłoszonych do konkursu, który zorganizowano w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Zwierzyńcu.

Zgłoszono do niego aż 80 prac, które jury oceniło w czterech kategoriach wiekowych.

Za najpiękniejsze kartki uczniów klas I - III szkół podstawowych komisja konkursowa uznała te, które nadesłali Szymon Czubacki z Wywłoczki i Maria Welsyng ze Zwierzyńca. Drugie miejsce zajęli Kacper Matwis i Blanka Roczeń, także ze Zwierzyńca, a trzecie Hanna Urban ze Zwierzyńca i Marcel Lota z Dąbrowy Górniczej.

Wśród autorów ze starszych klas podstawówek pierwsza nagroda przypadła Martynie Skrzypie ze Zwierzyńca, druga - Wiktorii Padyasek również ze Zwierzyńca, a trzecia - Karolowi Chojnackiemu z Dąbrowy Górniczej. 

W gronie gimnazjalistów nagrodzone zostały kolejno:  Beata Droździel, Agnieszka Ziomka i Patrycja Opacka (wszystkie ze Zwierzyńca), a w kategorii dorosłych autorów - przedstawiciele miejscowych Warsztatów Terapii Zajęciowej: Mirosław Grabowski, Anna Hałasa i Sebastian Bielec.

Jurorzy przyznali również 25 wyróżnień. 

Część konkursowych prac już została rozesłana do urzędów, instytucji i firm, współpracujących w CK w Zwierzyńcu, a uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się po świętach. 

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe