Nielisz: Wystawa fotografii Katarzyny Banaszczuk

  • 18.05.2022, 09:59
  • wd
Nielisz: Wystawa fotografii Katarzyny Banaszczuk Fot. Biblioteka Nielisz
W Bibliotece Publicznej Gminy Nielisz 13 maja została otwarta wystawa fotografii Katarzyny Banaszczuk – mieszkanki Gruszki Dużej-Kolonii. Tematem zdjęć są dobrze i mniej znane urocze zakątki gminy Nielisz.

Katarzyna Banaszczuk pochodzi z Lublina. Z rodziną mieszka w Gruszce Dużej-Kolonii w gminie Nielisz. Wychowuje dwie córki, jest aktywna zawodowo, opiekuje się domem i pomaga mężowi w gospodarstwie rolnym. Realizuje się też w sztuce fotografii. Prowadzi swoją działalność pod nazwą Twoja Fabryka Wspomnień. Wystawa w Bibliotece gminnej jest jej pierwszą.  Zorganizowała ją i poprowadziła dyrektor Biblioteki Dorota Głogowska. Fotografie ukazują różne zakątki gminy Nielisz. 

 

wd

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe