Tomaszów Lubelski: Szachowy sukces Emilki!

  • 17.05.2022, 10:00
  • wd
Tomaszów Lubelski: Szachowy sukces Emilki! Fot. Nadesłane Na zdjęciu Emilia Sprzęczka.
Emilia Sprzęczka (UKS GIM DWÓJKA) zajęła wysokie siódme miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 12 i 14 w szachach klasycznych, które w dniach 7-14 odbywały się w Serwach koło Augustowa! To wielki sukces, który dziewczynka zawdzięcza doskonałemu przygotowaniu i talentowi.

Na co dzień Emilia Sprzęczka jest uczennicą VII klasy o profilu szachowym w Szkole Podstawowej nr 2 w Tomaszowie Lubelskim. Od kilku lat utrzymuje się w czołówce szachistek w kategoriach juniorskich. 

Podczas mistrzostw dobrze poradzili sobie też inni zawodnicy z regionu. W kategorii juniorów do lat 12 Cezary Kraczek (UKS GIM DWÓJKA) zajął 11 miejsce, a Bartek Ożóg (UKS Lider Zamość) 30 miejsce.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe