Plebiscyt: Która para jest najsympatyczniejsza?

  • 16.05.2022, 18:46
  • red
Plebiscyt: Która para jest najsympatyczniejsza? Klaudia Ziemiańska z Jatutowa i Karol Zawisza z Sędziszowa Małopolskiego
Kochacie się, chcecie być razem, planujecie ślub? Zgłoście się do naszego plebiscytu. Szukamy Najsympatyczniejszej Pary na Zamojszczyźnie. Może to właśnie Wy? Może to na Was czeka nagroda – piękne, złote obrączki? Już za tydzień rozpoczynamy głosowanie.

Czekamy na pary, które dopiero zamierzają stanąć na ślubnym kobiercu. Nieważne, czy ustaliliście już datę i miejsce ślubnej ceremonii, macie listę gości, rezerwację sali na wesele itd. Nie ma znaczenia to, gdzie mieszkacie. Z przyjemnością powitamy wszystkie szczęśliwe pary, z małych i większych wsi, miast i miasteczek. Wystarczy, że jedno z Was jest mieszkańcem naszego regionu. Wasz wiek? A czy to ważne? Przecież zakochać się można w każdym wieku. Nie ma też znaczenia, czy znacie się od kilku tygodni, miesięcy czy od wielu lat. Jeśli się kochacie i chcecie być razem, zgłoście się do tego plebiscytu. Tylko u nas możecie zdobyć wyjątkową, wspaniałą, cenną nagrodę – złote obrączki.  

Zgłoszenie zawierające zdjęcie/-a pary oraz opis (imię i nazwisko Jej i Jego, nazwy miejscowości, w których mieszkają) można dostarczyć do redakcji osobiście, wysłać pocztą na adres: "Kronika Tygodnia", ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość bądź pocztą elektroniczną: [email protected] oraz na nasz profil na Facebooku. 

Fotografie będziemy prezentować na naszych łamach. Zaszczytny tytuł Najsympatyczniejszej Pary Zamojszczyzny przypadnie tej parze, która otrzyma najwięcej głosów. Nagrodą będą piękne, cenne, złote obrączki z Pracowni Biżuterii Dariusza Królikowskiego w Zamościu na Starym Mieście.

Dziś prezentujemy trzy pierwsze pary, które wystartowały w naszym konkursie. Czekamy na kolejne zgłoszenia.

 

 

red

Zdjęcia (2)

Anna Talpa z Grabowicy i Paweł Góźdź z Tarnawatki
Małgorzata Kuczeruk z Horyszowa i Tomasz Bubiło ze Stawu Noakowskiego-Kolonii

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe