Biłgoraj: Kto dzieli skórę na niedźwiedziu?

  • 18.05.2022, 06:00
  • Ewa Zajmała
Biłgoraj: Kto dzieli skórę na niedźwiedziu? Biłgorajscy samorządowcy zabezpieczyli w budżecie środki na opracowanie specyfikacji technicznej wykonania ciągu kolejnych ulic w mieście.
Nowe inwestycje oraz kondycja finansowa budżetu miasta. O tym dyskutowali miejscy radni przy okazji wprowadzania do budżetu miasta nowych inwestycji.

Biłgorajscy samorządowcy zabezpieczyli w budżecie środki na opracowanie specyfikacji technicznej wykonania ciągu kolejnych ulic w mieście. Po 120 tys. zł przeznaczono na opracowanie dokumentacji ulic: Parkowa, Makowa, Wiśniowa, Jagodowa, Morelowa oraz Relaksowa, Słowicza, Willowa. Natomiast 260 tys. zł zabezpieczono na wykonanie dokumentacji ul. Nowakowskiego. 

Chcą być gotowi

Środków na ich wykonanie nie ma. Mieszkańcy nie mogą liczyć na natychmiastowe rozpoczęcie prac. 

Cały artykuł przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Ewa Zajmała

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe