Nowa Kronika Tygodnia już od wtorku w sprzedaży

  • 25.04.2022, 15:45 (aktualizacja 2 dni temu, 14:02)
  • red
Nowa Kronika Tygodnia już od wtorku w sprzedaży
Już jutro rano będziecie mogli kupić nowy numer "Kroniki Tygodnia". Będzie dostępny w formie papierowej oraz jako e-wydanie. Sięgnijcie po niego. Warto. O czym piszemy?

>>> Klip do piosenki „Czerwona kalina” zniknął z profilu Zamojskiego Domu Kultury w mediach społecznościowych. Zdaniem członków zamojskiego Stowarzyszenia Upamiętniania Polaków Pomordowanych na Wołyniu, materiał promował banderyzm. Sprawę bada prokuratura.

>>> Dziewięć ofert wpłynęło w przetargu na zaprojektowanie i budowę drogi ekspresowej S17 na odcinku Zamość Wschód – Zamość Południe. Tyle samo ofert złożono na budowę trasy pomiędzy węzłem Zamość Południe a Tomaszowem Lubelskim. 

>>> Akademia Zamojska powinna stawiać na kształcenie kadr technicznych, a w szczególności przyszłych pracowników sektora informatycznego (IT). Tak uważają przedsiębiorcy i organizacje zrzeszające podmioty gospodarcze z terenu Zamojszczyzny, które wyrażają chęć współpracy z uczelnią na tym polu.

>>> Przy Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju ma powstać hala sportowa. Trwa opracowywanie dokumentacji projektowej.

>>> Sławomir Marciniuk, były dyrektor PUP w Hrubieszowie, nie godzi się ze sposobem, w jaki został odwołany ze stanowiska oraz zwolniony z pracy w pośredniaku. Przed sądem domagał się przywrócenia do pracy lub wypłatę zadośćuczynienia za czas pozostawania bez pracy. 

>>> Podstawówki w Kazimierówce i Perespie formalnie cały czas funkcjonują. W praktyce świecą pustkami i nie odbywają się w nich żadne lekcje już od blisko dwóch lat. Dlatego przyszła pora, by uporządkować tę sytuację.

>>> Planujesz komunię swojego dziecka? Koniecznie zobacz nasz dodatek komunijny. W nim pomysły na prezenty, miejsca, w których możesz urządzić przyjęcie, sklepy, w których na tę okazję ubierzesz całą rodzinę od stop do głów. 

To tylko część tematów, jakie znajdziecie w nowej Kronice Tygodnia. Więcej w wersji papierowej i elektronicznej.

red

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krystyna Cz.
Krystyna Cz. 29.04.2022, 07:13
Nie polecam
Pytanie do Redakcji
Pytanie do Redakcji 27.04.2022, 10:03
Ile miasto wydało na plakaty w języku ukraińskim?

Pozostałe