Świąteczna "Kronika Tygodnia" już od wtorku

  • 11.04.2022, 15:00
  • red.
Świąteczna "Kronika Tygodnia" już od wtorku
Już jutro, 12 kwietnia, ukaże się kolejny numer "Kroniki Tygodnia". To szczególne, bo świąteczne wydanie naszego tygodnika. Poza informacjami z całego regionu, znajdziecie w tym numerze artykuły napisane specjalnie na Wielkanoc oraz życzenia od władz powiatów, gmin, przedsiębiorców.

W najnowszym świątecznym wydaniu przeczytacie m.in. o:

>>> Zamojskie uroczystości rocznicowe przypominające katastrofę samolotu Tu-154M pod Smoleńskiem.  

>>> Tegoroczne święta dla uchodźców będą wyjątkowo trudne. Pocieszenia będą szukać w cerkwi

>>> Pan Janusz stracił w pożarze warsztatu samochodowego, do którego doszło 1 kwietnia, dorobek życia. Ruszyła zbiórka pieniędzy na odbudowę warsztatu.

>>> 2 lata temu w Honiatyczkach pewien rolnik znalazł kości. Dziś wiadomo, że to jeden z najbogatszych wczesnośredniowiecznych pochówków, odkrytych dotychczas w naszym regionie.

>>> Znany jest już wyrok dla myśliwego, który miał pomylić psa z lisem.

>>> Hala sportowa przy szkole w Lubyczy Królewskiej od wybuchu wojny w Ukrainie jest niczym dworzec i hotel. Działa tam punt recepcyjny. Spotkaliśmy się z jego wolontariuszami, koordynatorami, bez których taka pomoc dla uchodźców nie byłaby możliwa do zorganizowania.

To jedynie część tematów z tego numeru. Znacznie więcej w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe