Zamość: Szczypiorniści z III LO drugą drużyną województwa

  • 06.04.2017, 17:00
  • ak
Zamość: Szczypiorniści z III LO drugą drużyną województwa III LO Zamość
Wysokie, drugie miejsce i srebrny medal wywalczyli piłkarze ręczni z III Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu podczas rozegranego w Puławach finału Wojewódzkiej Licealiady.

Do ostatniego etapu turnieju zakwalifikowało się 6 najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w województwie lubelskim. Oprócz reprezentacji III Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu udział wzięły także drużyny z Białej Podlaskiej, Biłgoraja, Lublina, Chełma i Puław.

Szczypiorniści z Zamościa w swojej grupie odnieśli dwa pewne zwycięstwa (nad Lublinem 14 – 10 oraz Chełmem 18-5) i awansowali do finału zawodów.

Rywalem III LO był zespół LO z Puław, który również z kompletem zwycięstw zajął I miejsce w grupie. Po emocjonującym meczu minimalnie lepsi okazali się puławianie, wygrywając 13 – 12. III miejsce w zawodach zajęła reprezentacja ZS nr 5 w Lublinie pokonując 15 – 10 kolegów Białej Podlaskiej.

Skład reprezentacji III LO: Tomasz Sałach, Piotr Styk, Krzysztof Maroszek, Michał Mróz, Jakub Świerczyński, Kamil Wawrzycki, Karol Czerwonka, Karol Juźwiak, Sebastian Łasocha, Michał Banach, Kamil Bielan, Marcin Witkowski, Bartosz Sobczak, Krzysztof Bigos, Mateusz Romańczuk. Trener: Marcin Czerwonka

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe