Lubycza Król.: Wianki wielkanocne do oceny

  • 20.03.2022, 10:28
  • wd
Lubycza Król.: Wianki wielkanocne do oceny
Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Lubyczy Królewskiej ogłasza konkurs na najpiękniejszy wianek wielkanocny.

Organizatorzy zapraszają  wszystkich mieszkańców gminy Lubycza Królewska do wzięcia udziału w Konkursie na Najpiękniejszy Wianek Wielkanocny. Zgłoszenia przyjmują w trzech kategoriach wiekowych:

• kat. I – dzieci w wieku 7-12 lat,

• kat. II – młodzież w wieku 13-18 lat,

• kat. III – osoby dorosłe. 

Można je razem z pracami przynosić do 4 kwietnia. Są przyjmowane w biurze Centrum (ul. Jana III Sobieskiego 16, I piętro, w godz. 7.00-15.00). Wyniki konkursu poznamy 8 kwietnia. 

Prace będą oceniane pod kątem estetyki, dokładności wykonania, pomysłowości. Jurorzy docenią szczególnie te, w których będzie przemycony akcent nawiązujący do tegorocznego jubileuszu 600-lecia Lubyczy Królewskiej.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe