Hrubieszów: Wyprawki od starosty dla Michała i innych maluchów

  • 15.01.2022, 11:18
  • ak
Hrubieszów: Wyprawki od starosty dla Michała i innych maluchów Fot. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie
Michał, syn Weroniki i Arkadiusza urodził się przed godz. 9 w sobotę 1 stycznia. Był pierwszym dzieckiem urodzonym w tym roku w powiecie hrubieszowskim. Jego rodzice otrzymali od starosty Anety Karpiuk wyprawkę. Podobne upominki przygotowany dla rodziców innych dzieciaczków urodzonych na przełomie 2021 i 2022 roku.

Zestawy prezentów oraz dyplomy odbierali tatusiowie maluszków, a przekazywali je wspólnie Starosta Aneta Karpiuk, Alicja Jarosińska, dyrektor hrubieszowskiego szpitala oraz Marcin Zając, sze Rady Społecznej SP ZOZ w Hrubieszowie.

Prezenty trafiły także do Laury, córki Małgorzaty i Kamila, Szymona, syna Małgorzaty i Sylwestra, Dominika, syna Irminy i Tomasza, Oliwii, córki Angeliki i Daniela, Zuzanny, córki Jowity i Tomasza oraz Mileny, córki Emilii i Mateusza. 

Pani starosta, gratulując świeżo upieczonym rodzicom, złożyła im serdeczne życzenia tak - dziś cennego dobrego zdrowia, wielu powodów do uśmiechu oraz dumy z bycia rodzicem.

ak

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dumny  z władzy
Dumny z władzy 15.01.2022, 21:19
Normalnie dobroczyńcy, pewnie coś jak Złoty Melon Owsiaka. Czysty wolontariat.
szu szu sze
szu szu sze 15.01.2022, 21:14
Z czyjej kasy ta dobroczynność.? Serio starosta z diety ufundował wyprawki ? Co za szlachetny człowiek. Nie dziwie się ze tylu do foty pozuje darczyńców. Pewnie tez z zarobków czy z diet się dołożyli do tych wyprawek. A co to za funkcja sze jak w art. cyt" Marcin Zając, sze Rady Społecznej SP ZOZ w Hrubieszowie" ? Ten to sie potrafi wkręcać, nawet na medycynie się zna. Człowiek renesansu jak widzę.
As
As Dzisiaj, 09:35
Pewnie z wyrownania pensji starostowej od sierpnia. Ile to wychodzi? 50 tysi brutto?
Bono
Bono 15.01.2022, 22:42
Aleś zawali. Jaki to człowiek renesansu? To człowiek jedynie lansu i bansu, a do tego światły umysł i wykształcenie nie jest potrzebne.
Bonzo
Bonzo Dzisiaj, 20:48
Banansu chyba tak sie wylansował.

Pozostałe