Sukces goni sukces

  • 14.01.2022, 07:00
  • wd
Sukces goni sukces
Muzycznie uzdolniona nastolatka z Lubyczy Królewskiej może się pochwalić kolejnymi nagrodami w międzynarodowych konkursach. Rodzina jest z niej dumna, a Julka mówi, że świata nie widzi poza muzyką.

Miniony rok był dla Julki Stepaniuk bardzo pracowity. Jej upór, wytrwałość i talent zostały za to nieraz nagrodzone. Jeszcze jesienią, w organizowanym przez Tomaszowski Dom Kultury Konkursie i Festiwalu Poezji Śpiewanej "Stachuriada" Julia dobyła trzecie miejsce. To samo miejsce na podium przyznało jej jury Międzynarodowego Konkursu DIGI-TALENTY w Polanicy-Zdroju.

Później dziewczyna zmierzyła się z dużą konkurencją na Międzynarodowym Konkursie DIGI-FORM ART w Wolinie Pomorskim. I zdobyła tam pierwsze miejsce. Na najwyższym stopniu podium stanęła następnie podczas Międzynarodowego Konkursu Kolęd i Piosenek Świątecznych w Warszawie, a kolejny Międzynarodowy Konkurs DIGI-TALENTY ŚWIĘTA przyniósł jej równie wysokie drugie miejsce.

Julia jest tegoroczną maturzystką, kilkukrotną stypendystką Marszałka Województwa Lubelskiego w dziedzinie muzyki oraz stypendystką Burmistrza Lubyczy Królewskiej. Swoją przyszłość wiąże z muzyką. Głos szlifuje w Centrum Muzycznym Tryton, tam też pod okiem nauczycielki Małgorzaty Kłos uczy się gry na skrzypcach. Występuje nie tylko na konkursach, ale uświetnia niemal każdą uroczystość kościelną, gminną i powiatową. Jest również wokalistką zespołu The One z I LO w Tomaszowie Lub. 

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jaro
Jaro 15.01.2022, 01:18
Śliczna i do tego utalentowana i pracowita. Brawo Julka tak trzymaj !
Edward
Edward 14.01.2022, 12:39
Zjawiskowo piękna i utalentowana w tym zalewie tępych glonojadów.
Zamościanin
Zamościanin 14.01.2022, 09:40
Piękna dziewczyna!

Pozostałe