Zamość: Zawiasy za pobicie

  • 05.01.2022, 05:56
  • Leszek Wójtowicz
Zamość: Zawiasy za pobicie Fot. pixabay.com
Warszawianka zachęcała do zadawania ciosów, a jej kolega Czeczen bił pokrzywdzonego pięściami w głowę oraz kopał go po całym ciele.

Poszło o obraźliwe wpisy w Internecie. Nastolatka z Warszawy z pomocą dwóch kolegów Czeczenów postanowiła dać nauczkę chłopakowi, z którym dyskutowała na forum. Przyjechali do Zamościa i pobili 19-latka. Sąd skazał za to trójkę oskarżonych na kary od 6 do 11 miesięcy pozbawienia wolności, ale w zawieszeniu.

Czytaj także: Przyjechali z Warszawy i pobili 19-latka. Poszło o dyskusję w internecie

Pokrzywdzony przebywał w Zamościu, ale jest mieszkańcem powiatu tomaszowskiego. W kwietniu ub. roku przyjechało do niego fordem troje mieszkańców Warszawy: dwóch mężczyzn i kobieta. Na ich prośbę 19-latek wyszedł z mieszkania.

– Następnie, po krótkiej wymianie zdań jeden z mężczyzn zaczął bić pięściami i kopać pokrzywdzonego po całym ciele – relacjonował zajście Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. – Po tym przywłaszczyli należący do 19-latka telefon i odjechali. Całość zdarzenia na bieżąco relacjonowała w Internecie uczestniczka zajścia. Motywem ich działania były prawdopodobnie nieporozumienia wynikające z kłótni i obraźliwych wpisów dokonywanych przez uczestników grupy funkcjonującej na portalu społecznościowym. Pokrzywdzony oraz sprawcy nie znali się wcześniej – byli jedynie „znajomymi” z sieci.

Cały artykuł na ten temat w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Janek
Janek 05.01.2022, 20:41
POwolne sady brawo .Emeryt za batonika poszedł siedzieć a tu gangusy na zleceniu pobicia wolne .....,Ciekawe kto i ile wział ?
Michał
Michał 05.01.2022, 11:07
Dobra zmiana
Janek
Janek 05.01.2022, 20:42
Chyba żarty sobie robisz .Jaka zmiana ? to POwolne sady...
Podpis
Podpis 05.01.2022, 10:09
Dobrze wiedzieć, że w Zamościu można bez konsekwencji kogoś pobić. Jak będę chciał komuś spuścić wpierdoI dla rozrywki to wpadnę.
ZYBI
ZYBI 05.01.2022, 10:08
PO*** SADY !!!!

Pozostałe