Hrubieszów: Powiat nagrodził wybitnych sportowców

  • 01.01.2022, 13:25
  • wd
Hrubieszów: Powiat nagrodził wybitnych sportowców
29 grudnia 2021 r. wręczone zostały okolicznościowe nagrody pieniężne od powiatu hrubieszowskiego przyznane za wybitne osiągnięcia sportowe.

Uroczystego wręczenia nagród dokonali starosta hrubieszowski Aneta Karpiuk wraz z przewodniczącym Rady Powiatu w Hrubieszowie Józefem Kuropatwą. Przekazali je Antoniemu Czerniakowi, wiceprezesowi sekcji podnoszenia ciężarów klubu MKS „Unia" Hrubieszów.

Starosta skierowała słowa uznania do wybitnych sportowców z terenu powiatu hrubieszowskiego, podziękowała za promowanie aktywności
fizycznej oraz sportowej rywalizacji. Życzyła im wielu kolejnych sukcesów oraz dumy i satysfakcji płynącej z ich ciężkiej pracy oraz samodoskonalenia. 

 

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Olek
Olek 08.01.2022, 08:21
Wybitnycu sportowcow akutat nie ma w powiecie. Jakies naciaganie z tym podnoszeniem zelastwa. Jakis mistrz swiata lub Europy? Jakis olimpijczyk? Badzmy powazni.
Un
Un 05.01.2022, 15:41
ojojojoj co tu się stało znikł komentarz a ja skomentuje po swojemu podwyżka starościnie się po prostu należała. Tyle pracy, drony,gazeta itp
Zosia  samosia
Zosia samosia 03.01.2022, 13:02
I to jest wiadomość dnia po co pisać o sytuacji w szpitalu powiatowym. Czy to prawda, że na sesji rady powiatu była mowa o braku wody w szpitalu. A byłabym zapomniała a oddział neurologiczny istnieje ?
Czy to prawda,
Czy to prawda, 06.01.2022, 17:29
że w Trzeszczanach szosa odebrana z tymi zastoinami wody i przewracającymi się znakami drogowymi pod własnym ciężarem?

Pozostałe