Biłgoraj: Andrzej Wójcik z RCEZ w finale XVIII Olimpiady Techniki Samochodowej

  • 25.03.2017, 11:09
  • ak
Biłgoraj: Andrzej Wójcik z RCEZ w finale XVIII Olimpiady Techniki Samochodowej RCEZ Biłgoraj
Andrzej Wójcik, uczeń Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju awansował do finału XVIII Olimpiady Techniki Samochodowej. W półfinałach brali też udział jego szkolni koledzy.

Eliminacje do etapu centralnego olimpiady odbyły się przed tygodniem na Politechnice Warszawskiej. Biłgorajskie RCEZ reprezentowały dwie drużyny. W pierwszej znaleźli się: Andrzej Wójcik, Piotr Lewczyk i Dawid Gałka, a w drugiej Andrzej Krasowski, Paweł Karpiński i Maciej Kuczma. Opiekunami merytorycznymi uczniów byli: mgr inż. Jarosław Dubiel i mgr inż. Tomasz Śliczniak.
 

Do tego etapu olimpiady przystąpiło 465 uczniów, którzy reprezentowali szkoły o profilu samochodowym z całej Polski. Do finału, który odbędzie się 13 maja, przeszło tylko 12 najlepszych. Wśród nich znalazł się Andrzej Wójcik.

Wszyscy finaliści Olimpiady Techniki Samochodowej są zwolnieni z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz otrzymują indeksy na Politechnikę Warszawską.

CZYTAJ TAKŻE: RAFAŁ LACHETA Z ZS NR 4 W TOMASZOWIE W FINALE OLIMPIADY TECHNIKI SAMOCHODOWEJ

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe