Ola Wójtowicz śpiewa i wygrywa

  • 17.12.2021, 06:02
  • wd
Ola Wójtowicz śpiewa i wygrywa
Rodzice, koledzy i nauczyciele Oli Wójtowicz są z niej bardzo dumni. Muzycznie uzdolniona nastolatka w każdym konkursie, w którym weźmie udział, zdobywa nagrody.

Pod koniec listopada odbył się finał XXXI edycji Przeglądu Muzyki Różnej Staś, zorganizowany przez I LO im. Stanisława Staszica w Lublinie. Do ścisłego finału zakwalifikowano tylko 8 uczestników. Aleksandra Wójtowicz, uczennica I LO w Tomaszowie Lub. i solistka zespołu The One, otrzymała nagrodę dla najlepszej wokalistki.

Dzięki temu będzie miała możliwość nagrania utworów w profesjonalnym studiu. Ola często zdobywa nagrody. W II Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Ojczystej im. Michała Zielińskiego „Serce w plecaku", który w listopadzie zorganizowano w Jarosławiu, zdobyła drugie miejsce. 

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Czaruś
Czaruś 18.12.2021, 12:13
Kolega pyta czy masz chłopaka...?
Gratulacje

Pozostałe