Sylwestrowa Gala Gwiazd z Kroniką Tygodnia

  • 07.12.2021, 07:19
  • m
Sylwestrowa Gala Gwiazd z Kroniką Tygodnia Fot. pixabay.com
W znakomitym nastroju powitajcie Nowy Rok na "Sylwestrowej gali gwiazd" – imprezie w Wolicy Śniatyckiej (gm. Komarów-Osada). Mamy dla Państwa dwa dwuosobowe zaproszenia.

Na uczestników czeka wiele atrakcji. Będzie nie tylko Oskarowa gala, ale i konkursy z nagrodami, pokaz fajerwerków. O oprawę muzyczną tej nocy zadba DJ SKY z wodzirejem. O to, by nikomu nie zabrakło sił do tańca, postara się PHU DREAMS. Przygotuje dla nich: 6 dań gorących, 7 przystawek, 4 sałatki. Będzie też swojski stół, a na nim swojskie wyroby, udziec z dzika i pieczone ryby oraz alkohol (0,5 l wódki na parę) oraz dla każdego lampka szampana.

Wejściówka kosztuje 420 zł od pary. Ale my mamy dla Państwa dwie podwójne darmowe wejściówki. Wystarczy wypełnić kupon zamieszczony w papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia i wysłać go na adres: "Kronika Tygodnia", 22-400 Zamość, ul. Żeromskiego 3. Na kupony (drugi wydrukujemy 14 grudnia) czekamy do 17 grudnia.

Nazwiska zwycięzców podamy w numerze 21 grudnia. Im więcej przesłanych kuponów, tym większa szansa na nagrodę.

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe