Tomaszów Lubelski: Dwie soboty z przełajami

  • 03.12.2021, 07:18
  • MaSzt
Tomaszów Lubelski: Dwie soboty z przełajami Fot. pixabay.com
W dwie listopadowe soboty Tomaszów Lubelski gościł biegaczy przełajowych. W tę ostatnią, 27 listopada na trasach biegowych Siwej Doliny odbyły się mistrzostwa Polski, dwa tygodnie wcześniej rozegrane zostały mistrzostwa województwa lubelskiego.

W sobotę, 27 listopada w Tomaszowie Lubelskim najlepsi w kraju przełajowcy rywalizowali o medale 93. mistrzostw Polski. Spośród przedstawicieli naszego regionie najlepiej spisali się organizatorzy z Ośrodka Sportu i Rekreacji „Tomasovia”.

– Trasy biegowe były bardzo dobrze przygotowane, ale były też bardzo trudne. Sporym utrudnieniem okazał się 200-metrowy podbieg, który był selektywny dla uczestników mistrzostw. Biegacze, którzy nie przygotowywali się do biegów górskich, mieli poważny problem z pokonaniem tego wzniesienia. Podbieg uatrakcyjniał te zawody. Wszyscy podkreślali wysoki poziom organizacji. Znakomicie spisali się tomaszowianie – mówi Mieczysław Jamroz, szkoleniowiec lekkoatletów Znicza Biłgoraj.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe