Piłka nożna: Liczyli na dużo więcej

  • 01.12.2021, 07:06
  • MaSzt
Piłka nożna: Liczyli na dużo więcej Od stycznia trener Artur Jaremko prawdopodobnie będzie miał nowego pracodawcę.
Pogoń 96 Łaszczówka kompletnie rozczarowała w rundzie jesiennej. Nieco zadowolony może być jedynie napastnik tego zespołu Tomasz Kłos, który w trzynastu występach zdobył tuzin bramek. Trener Artur Jaremko najprawdopodobniej odejdzie do Korony Łaszczów.

Z końcem listopada wygaśnie umowa, którą trener Artur Jaremko zawarł z Pogonią 96 Łaszczówka. Wszystko wskazuje na to, że w rundzie wiosennej drużynę z gminy Tomaszów Lubelski poprowadzi kto inny. – Trener Jaremko zażądał od nas wielkiej podwyżki. Nie jesteśmy w stanie sprostać jego oczekiwaniom finansowym – mówi Zbigniew Jeruzal, prezes Pogoni, a jednocześnie piłkarz występującego w klasie A Grafa Chodywańce.

Kartą przetargową ponoć jest oferta, jaką trener Jaremko otrzymał od Korony Łaszczów, która właśnie podziękowała za pracę Piotrowi Gozdkowi. Jeśli Jaremko przyjmie propozycję, to zostawi Pogoń na czternastym miejscu z dorobkiem zaledwie trzynastu punktów. Tak słabej rundy jesiennej w wykonaniu tego zespołu nie spodziewali się chyba nawet najwięksi pesymiści. Wiosną zespół był rewelacją rozgrywek zamojskiej klasy okręgowej. W tabeli, uwzględniającej tylko punkty zdobyte w drugiej rundzie, zajęła trzecie miejsce – za Tanwią Majdan Stary i Błękitnymi Obsza.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe