Tomaszów Lubelski: Mikołaje na start!

  • 05.12.2021, 06:03
  • wd
Tomaszów Lubelski: Mikołaje na start!
Widok kilkudziesięciu mikołajów, biegnących w tę samą stronę i to bez worków z prezentami, może trochę zdziwić. 5 grudnia w Tomaszowie taki „nalot” będzie. A to dlatego, że Tomaszowska Grupa Biegowa organizuje III Tomaszowski Bieg Mikołajkowy.

Uczestnicy biegu będą mieli do pokonania trasę 5 km po Parku Miejskim. Bieg będzie nieoficjalny, bez pomiaru czasu. Każdy zawodnik będzie miał na sobie czapkę mikołaja – tak zakłada regulamin, ale można też wystąpić w całym stroju. Wpisowym jest puszka karmy dla psów lub akcesoria (np. smycze, obroże, miski, zabawki itp.), które organizatorzy po biegu przekażą do Przytuliska w Tomaszowie Lubelskim.

– Zachęcamy wszystkich do udziału w biegu. W tym pięknym świątecznym okresie zróbmy wspólnie coś fajnego. Po biegu zapewniamy posiłek regeneracyjny, ciepłą herbatkę, coś słodkiego oraz pamiątkowe medale. Spotykamy się o 11 na parkingu przy Tomaszowskim Domu Kultury – zapraszają członkowie Tomaszowskiej Grupy Biegowej.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe