Tomaszów Lubelski: Miał prawo jazdy 3 dni. Potrącił kobietę (FILM)

  • 28.11.2021, 14:53
  • ak
Tomaszów Lubelski: Miał prawo jazdy 3 dni. Potrącił kobietę (FILM) Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala 34-letnia potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych. Za kierownicą toyoty siedział 19-latek. Prawo jazdy miał od... trzech dni.

Do wyapdku doszło w piątek, 26listopada wieczorem, ok. godz. 21 na ulicy Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim. Moment zdarzenia widzieli policjanci patrolujący tę część miasta. I natychmiast wspólnie ze świadkami ruszyli na pomoc poszkodowanej, udzielając jej pomocy przedmedycznej i wzywając pogotowie.

Jak doszło do wypadku? 34-latka przechodziła przez oznakowane przejście, była w połowie jezdni, gdy toyotą nadjechał 19-latek z gminy Tyszowce. Uderzenie było bardzo silne. Kobieta z ciężkimi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Policjanci od razu zatrzymali młodemu kierowcy prawo jazdy. Okazało się, że miał je zaledwie od 3 dni. Wiadomo, że 19-latek był trzeźwy.  Trwa ustalanie dokładnych okoliczności i przyczyn wypadku.

Czytaj także: Tragedia w Telatynie. Przed nimi było całe życie...

Czytaj także: Dwa wypadki w Skierbieszowie. Nie żyje 21-latek. Kilkoro młodych ludzi w szpitalu

Czytaj także: Wypadek karetki w Lublinie. 26-latek z Zamościa miał "lewe" prawo jazdy

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Maja
Maja 03.12.2021, 11:45
Temida masz sluszna racje 👍 👍 👍 pieszym sie zdaje , ze to Indie i chodza jak swiete krowy
FF
FF 02.12.2021, 17:45
Czasami drugi samochód przed przejściem zasłoni przechodzącego pieszego i to oczywiście oznacza że również trzeba się zatrzymać skoro ktoś inny się zatrzymał a tutaj czegoś takiego nie było jak byk widać pieszą więc pierwszy błąd nie zatrzymanie się przed przejściem a drugi nie zatrzymanie się nawet po potrąceniu.
Gjjdjdsjsj
Gjjdjdsjsj 02.12.2021, 16:35
Niestety ofiarra wypadku zmarla w szpitalu
Ona
Ona 02.12.2021, 22:38
Klamsrwo! Jest w bardzo ciezkim stanie i zyje.
Arkadiusz
Arkadiusz 01.12.2021, 11:26
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o pilny kontakt, tel: 697 723 210 Arkadiusz.
emeryt
emeryt 01.12.2021, 09:51
Takich wypadków będzie więcej bo pieszy ma uważać na samochód a nie odwrotnie.
Faaab
Faaab 30.11.2021, 17:44
Moim zdaniem chlopakowi powinni nie marnowac zycia a co zrobia to sie okaze
Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 29.11.2021, 18:17
Jak śmiecie winić przechodzącą po pasach...Obejrzyjcie sto razy nagranie i walnijcie się w swoje dziwne umysły.
WSPÓŁCZUCIE DLA TEJ KOBIETY
anonim
anonim 29.12.2021, 22:11
Mam jedno pytanie czy pani zachowała się pomijając całą resztę czy zachowała się odpowiednio do sytuacji. Moim zdaniem nie: 1)zaczęła biec 2)nie rozglądnęła się odpowiednio 3)chyba najważniejsze jej kolor ubioru pozostawia dużo do życzenia jeśli chodzi o widoczność ( jestem w stanie uwierzyć że kierowca mógł nie odróżnić kobiety od otoczenia wcześniej niż jej nieszczęsne położenie na masce samochodu. Pogoda na pewno spotęgowała ten efekt.) Lecz kto jest winny nie mi to osądzać.
ruch drogowy
ruch drogowy 01.12.2021, 12:47
jak przechodzi przez przejscie ma zachowac szczegolna ostroznosc...kierujacy moze byc pod wplywem alkoholu, moze zaslabnac, samochod moze sie zepsuc....Pieszy ma obowiazek byc ostrozny na przejsciu
Dawid
Dawid 29.11.2021, 13:33
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890

jan
jan 29.11.2021, 20:36
Proszę z dużą dozą ostrożności traktować wszelkich pomocników od odszkodowań.
jarozbaw
jarozbaw 29.11.2021, 10:10
wina po obu stronach, pieszej że zwracała uwagi co się wokół niej dzieje (facebook wazniejszy), i kierowcy bo pewnie tez moze smsował albo ślepy był. oboje mają teraz konsekwencje braku myślenia. smutne. współczuje obojgu
mc
mc 29.11.2021, 10:32
a gdzie Ty widziałeś ze nie zwraca uwagi??
ostroznosc
ostroznosc 01.12.2021, 12:48
a zatrzymała sie w połowie przejscia?
ab
ab 29.11.2021, 00:11
miała pierwszeństwo ale to nie zwalnia z myślenia, nawet jesli się już jest na przejściu. musiała widzieć nadjeźdżające auto a mimo to lazła dalej jak krowa. ZASADA OGRANICZONEGO ZAUFANIA to podstawa. kierowca może zasłabnąć, może jechać pijany itp. btw - ten nowy przepis dający pieszym bezwzględne pierwszeństwo to jeden z głupszych wprowadzonych przepisów
Nef
Nef 11.12.2021, 12:04
Jakoś w innych krajach gdzie są normalni kierowcy ten przepis funkcjonuje i piesi nie są rozjeżdżani.
anonim
anonim 29.12.2021, 22:20
normalni to znaczy jacy ??? bo w tym momencie nie rozumiem, każdy jest inny, życie jest jedno, los jest okrutny ale ja jako kierowca i pieszy mam z góry w głowie to że wszystko co złe i niedobre może mnie dopaść w każdym momencie czy jestem pieszym czy kierowcą (wypadek) i moim obowiązkiem jest zwracanie uwagi na wszystko co może na to wskazywać lub myśleć i próbować przewidzieć najgorsze i przeciwdziałać temu
Lgm
Lgm 01.12.2021, 10:12
Taras a szoferzyna który ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa, to już zwolniony z myślenia?
Mistrzu dedukcji pieszy zawsze ma pierwszeństwo na przejściu. Rozporządzenie w sprawie znaków z 2002 roku, definicja znaku D-6. Ogarnij się i doedukuj. Najgłupsze to jest to że ktoś z taką wiedzą może posiadać uprawnienia do kierowania pojazdami.
Mądralo
Mądralo 01.12.2021, 12:50
na co Ci sie zda prawo drogowe, jak Cie potraci auto
Krzysiek
Krzysiek 29.11.2021, 12:19
Zgadzam sie w 100procentach. Maja pierszenstwo i nie zwracaja uwagi na nic. Zaraz bedzie zima, slisko wiec wypadkow bedzie niestety pewnie wiecej bo pieszy nie wie ze jest slisko i samochod zwyczajnie moze nie wyhamowac
Lgm
Lgm 01.12.2021, 10:14
Pieszy nie wie że ślisko. Ale kierowca wie, prawda? Więc co wtedy należy robić? Zap...lać.
Zamościak
Zamościak 29.11.2021, 08:37
każdy dureń tak będzie twierdził. Jużraz potrąciłaś człowieka na pasach i zmarł. Masz czelność
Temida
Temida 30.11.2021, 15:51
Skoro panstwo pozwala pieszemu byc królem na drodze, t osie nie dziw ze bedzie mnostwo wypadkow. Spojrz w lewo, prawo i jeszcze raz w lewo - jak droga wolna idziesz. Takei powinno byc prawo!!! Co nie usprawiedliwia kierowcy
Astor
Astor 28.11.2021, 22:19
A gdzie ona miała oczy ?? Wlazla pod to auto jak swieta krowa...
Darek
Darek 28.11.2021, 22:52
O czym ty piszesz? Kobieta była w połowie przejścia, nie wskoczyła gówniarzowi na maskę
prawnik
prawnik 30.11.2021, 15:53
Pieszy ma być czujny na przejściu !!! mysli ze samochód odbije się od niego ?
Krzysiek
Krzysiek 29.11.2021, 12:20
Ale widzac ze cos jedzie z duza predkoscia powinna dla wlasnego bezpieczenstwa sie zatrzymac a nie isc bo jest jej pierszenstwo
ORmo
ORmo 28.11.2021, 17:10
Ze wsi nie mogą mieć dawane prawa jazdy po 30 latach może ?
Krzysztof
Krzysztof 29.11.2021, 14:34
Za nie znajomość języka polskiego Tobie powinni zabrać dożywotnio.

Pozostałe