Zamość: Dwa weekendy, dwa świąteczne jarmarki

  • 25.11.2021, 12:06
  • ak
Zamość: Dwa weekendy, dwa świąteczne jarmarki Fot. A. Szewc/Archiwum
Od 11 do 12 grudnia i także w kolejny weekend mają być w Zamościu organizowane bożonarodzeniowe jarmarki. Przygotowuje je miasto wspólnie z Zamojskim Domem Kultury.

Dla odwiedzających kramy świąteczne targowanie będzie okazją do kupienia najróżniejszych bożonarodzeniowych gadżetów, ozdób czy prezentów pod choinkę, dla wystawców szansą na dotarcie do klientów, którzy najpewniej jak zwykle tłumie odwiedzą stoiska. W programie znajdą się również inne atrakcje, ale ich szczegóły jeszcze nie są znane.

Póki co organizatorzy zachęcają wystawców zainteresowanych udziałem do zgłaszania chęci uczestnictwa. Można to zrobić kontaktując się z Wydziałem Turystyki i Promocji UM Zamość – tel. 84 677 24 19, rezerwując przy okazji powierzchnię handlową. Ceny, w zależności od rodzaju i powierzchni stoisk zaczynają się na 100, a kończą na 400 zł za weekend.

Czytaj także: Jarmark Świąteczny inaczej niż zwykle. Z powodu koronawirusa

Czytaj także: Jarmark Świąteczny w Zamościu (ZDJĘCIA, FILM)

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
rozrzutność400 + i reszta + a  ZUS  w uja wali
rozrzutność400 + i reszta + a ZUS w uja wali 25.11.2021, 17:52
Masakra aż dwa w okolicznościach podwyższonego ryzyka Covid jak nawet w Deutchland pozamykali ? Może rząd przestanie nagradzać tych co sie zgłoszą do szczepienia a zacznie naliczać koszty leczenia na Covid tym co sie nie zaszczepili ?
Poszkodowany  przez ZUS
Poszkodowany przez ZUS 25.11.2021, 17:56
Ja sie z wami wysądzę dziady z ZUS. Społeczeństwo wam płaci za to że w uja z nimi lecicie, a za kasę sobie pałace budujecie. Mafia jak nic ebana

Pozostałe