Pierścionek dla ukochanej. Niedługo koniec głosowania

  • 30.11.2021, 09:09
  • m
Pierścionek dla ukochanej. Niedługo koniec głosowania
W naszym plebiscycie można zdobyć wyjątkowy prezent, który sprawi ogromną przyjemność każdej kobiecie, bez względu na to w jakim jest wieku, bo pierścionek z brylantem to coś, co będzie wspaniałą ozdobą zarówno dla nastolatki, jak i dla pani dużo, dużo starszej. Kto go dostanie? To od Was zależy. Trwa głosowanie!

Czekaliśmy na fotografie kochających się par. Takich, które od niedawna są razem i dopiero snują wspólne plany, takich, które te plany już mają bardzo konkretne i datę zaślubin wyznaczoną oraz takich, którzy przeżyli już razem wiele lat. Zgłoszenia przyjmowaliśmy do 12 listopada. Dwa tygodnie temu rozpoczęło się głosowanie na kuponach, które będziemy drukować w poszczególnych wydaniach "Kroniki Tygodnia". Głosować będzie można do 10 grudnia. Zwycięzców naszego plebiscytu ogłosimy w numerze z 14 grudnia.

Fundatorem wspaniałego pierścionka o wart. 2 tys. zł jest Dariusz Królikowski, jubiler, właściciel Pracowni Biżuterii na Starym Mieście w Zamościu (ul. Pereca 11).

Kolację o wartości 100 zł dla dwóch par funduje Pensjonat Anna sp. z o.o. w Zwierzyńcu, ul. Dębowa 1.

Na zdjęciu prezentujemy, ile która par dotąd zgromadziła głosów.

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Lotto ttotto
Lotto ttotto 16.11.2021, 18:17
Przeciez przed rozpisaniem konkursy pewnie jest wiadomo kto dostanie?????????????

Pozostałe