Biłgoraj: Harcerze śpiewali

  • 06.11.2021, 05:59
  • lew
Biłgoraj: Harcerze śpiewali
W Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju zorganizowano Festiwal Piosenki Harcerskiej i Patriotycznej.

W imprezie uczestniczyło około stu harcerzy, którzy rywalizowali w kategorii zuchy, harcerze i wędrownicy, a reprezentowali Tomaszów Lubelski, Susiec, Potoczek, Potok Wielki, Bełżec, Ulhówek, Majdan Sopocki oraz Biłgoraj. Dla najlepszych wykonawców w kategorii indywidualnej i grupowej były pamiątkowe dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe. Wręczono także nagrodę dyrektora ZSZiO oraz nagrodę publiczności.

Festiwal odbył się 27 października z inicjatywy działającej przy ZSZiO 18. Biłgorajskiej Drużyny Wędrowniczej „Ignis” oraz przy wsparciu finansowym starosty biłgorajskiego.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe