Zamość: Petentom będzie lepiej. Powstało Biuro Obsługi Klienta w PGK

  • 22.10.2021, 12:06
  • ak
Zamość: Petentom będzie lepiej. Powstało Biuro Obsługi Klienta w PGK Fot. PGK Zamość
Formalnie Biuro Obsługi Klienta w zamojskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej funkcjonowało. W praktyce zakres jego działalności był mocno ograniczony. Nie wszystko można tam było załatwić. To się zmieni. W tym tygodniu na ul. Kruczej 10 otwarto miejse, gdzie petenci będą mogli być kompleksowo obsłużeni, na dodatek w bardzo komfortowych warunkach.

Nowe BOK obejmuje zakresem swojej działalności wszystkie zakłady funkcjonujące w ramach PGK, czyli m.in. transport odpadów, kwestie komunalne i wodociągi. – Osoby, które się tutaj zgłoszą będą mogły w jednym miejscu załatwić wszelkie kwestie, np. dotyczące umów czy skłądania reklamacji. Dotąd tak nie było, a dokumenty krążyły między poszczególnymi zakładami – tłumaczy Małgorzata Bzówka, prezes PGK w Zamościu.

Na zorganizowanie tego miejsca spółka wydała kilkaset tysięcy złotych ze swojego budżetu. Nie tylko przeprowadzono kompleksowy remont pomieszczeń, ale też je nowocześnie wyposażono. – Jest poczekalnia z prawdziwego zdarzenia i kącik dla osób, któe przyjdą do nas załatwiać swoje sprawy z dziećmi – opowiada pani prezes.

W BOK jest zatrudnionych pięć osób. Część z nich to doświadczeni pracownicy PGK, ale przyjęto też nowych. Na razie zespół podlega bezpośrednio dyrektorowi ds. organizacyjno-administracyjnych, docelowo ma zostać wybrany jakiś kierownik. – Czekamy na efekty pracy zespołu. Zakładam, że z czasem wyłoni się w tej grupie jakiś lider i ta osoba obejmie kierownictwo nad pozostałymi – zapowiada Bzówka.

BOK na ul. Kruczej 10 jest czynny w poniedziałki i środy w godz. 9-17, a we wtorki, czwartki i piątki od godz. 7 do 15. Z pracownikami można się też kontaktować telefonicznie pod numerem 84 638 12 04 lub mailowo: [email protected]

 

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tak się p. W zatrudnia. A nie kartki z nr. tel.
Tak się p. W zatrudnia. A nie kartki z nr. tel. 22.10.2021, 17:43
Jest błąd w zdaniu:''przyjęto nowych'' Winno być:"przyjęto swoich"

Pozostałe