Hrebenne: Kradzione BMW nie wyjechało z Polski

  • 20.03.2017, 09:41 (aktualizacja 20.03.2017, 10:33)
  • ak
Hrebenne: Kradzione BMW nie wyjechało z Polski NOSG
Ukrainiec, jak gdyby nigdy nic wjechał na granicę i chciał opuścić Polskę przez przejście w Hrebennem. Nic z tego nie wyszło, bo strażnicy graniczni zorientowali się, że samochód, którym mężczyzna podróżuje, pochodzi z przestępstwa.

Działo się to w ostatni piątek (17 marca). BMW wartym 40 tys. zł zamierzał opuścić nasz kraj 29-letni obywatel Ukrainy. Podczas odprawy stwierdzono w aucie ingerencję w pole numeryczne VIN, a to oznacza, że samochód został najprawdopodobniej skradziony.

Strażnicy graniczni zatrzymali i pojazd i jadącego nim cudzoziemca.

Od początku roku funkcjonariusze NOSG odzyskali pochodzące z przestępstwa pojazdy i podzespoły samochodowe o wartości ponad 3 mln zł.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe