Zamość: Z seniorami o wyborach. Konferencja dla słuchaczy UTW (ZDJĘCIA)

  • 18.03.2017, 06:00
  • ak
Zamość: Z seniorami o wyborach. Konferencja dla słuchaczy UTW (ZDJĘCIA) Organizatorzy
Studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku wzięli udział we wtorkowej (14 marca) konferencji zorganizowanej przez Komisarza Wyborczego w Zamościu i dyrektora miejscowej delegatury Krajowego Biura Wyborczego.

Tym wydarzeniem zamojskie KBW zapoczątkowało edukację świadomego i doświadczonego już wyborcy, uczestniczącego w wyborach w czasie kształtowania się państwowości polskiej po II wojnie światowej, poprzez cały okres transformacji po ostatnie 25-lecie demokratycznego prawa wyborczego w Polsce.

Podczas spotkania studenci-seniorzy mieli okazję wysłuchać wykładu na temat systemu wyborczego w Polsce. Uczestnikami konferencji byli między innymi emerytowani urzędnicy państwowi, byli dyrektorzy i kierownicy instytucji i przedsiębiorstw funkcjonujących w Zamościu w minionym okresie, emerytowani nauczyciele, lekarze i prawnicy oraz byli radni Rady Miasta Zamość.

ak

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe