Zamość: Finał projektu "Level: Brain" w II LO

  • 20.09.2021, 09:17
  • ak
Zamość: Finał projektu "Level: Brain" w II LO Fot. II LO Zamość Zeszłotygodniowa akcja w II LO była ostatnią odsłoną projektu "Level:Brain"
Ludzka psychika jest zagadnieniem niezwykle szerokim. Zgłębić je, choć w części, próbowali młodzi ludzie z zamojskich szkół ponadgimnazjalnych poprzez projekt "Level: Brain" realizowany w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii. Młodzież skupiła się zwłaszcza na chorobach psychicznych. W zeszłym tygodniu w II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej odbyła się ostatnia odsłona przedsięwzięcia.

W szkole przy ul. Partyzantów zorganizowano stoisko, przy którym organizatorzy projektu opowiadali o chorobach psychicznych. Przygotowali także gazetkę na ten temat. Będzie ją można oglądać jeszcze przez kilka tygodni. Odbył się również quiz dotyczący zagadnień poruszanych podczas wcześniejszych działań. W przedsięwzięciu wzięło udział ok. 150 licealistów.

To było ostatnie z wydarzeń całego projektu społecznego "Level:Brain". Działania młodych ludzi koordynowała i wspierała Katarzyna Misiarz, pedagog z II LO.

Wcześniej, m.in. z powodu pandemii koronawirusa, akcja oparła się głównie na social mediach. Na portalach społecznościowych udostępniane były informacje o schorzeniach psychicznych, odbywały się warsztaty, prowadzono również 24-godzinny czat.

CZYTAJ TAKŻE:

Moja przyszłość w medycynie. Uczeń II LO laureatem konkursu

Licealiści z II LO zaśpiewają w Chełmie

Szlachetna paczka w II LO w Zamościu

ak

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dzik
dzik 20.09.2021, 10:10
Zdjęcia to chyba niewidomy robił.

Pozostałe