Zamość: Stowarzyszenie "Krok za krokiem" z nagrodą

  • 17.09.2021, 09:30
  • ak
Zamość: Stowarzyszenie "Krok za krokiem" z nagrodą
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym Krok za Krokiem w Zamościu znalazło się w gronie laureatów konkursu „Nagrody Trzeciego Sektora”.

Konkurs został zorganizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego przy współudziale Rady Działalności Pożytku Publicznego, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie i Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych. Zgłoszono do niego 13 kandydatów, a kapituła przyznała nagrody w pięciu kategoriach.

Zamojskie stowarzyszenie zostało laureatem czwartej jako organizacja pozarządowa promująca trzeci sektor i województwo lubelskie 2020, zdobywając tytuł Małego Ambasadora. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe