Odcinek programu "Nasz nowy dom" nagrywany w Wożuczynie już 9 września

  • 07.09.2021, 21:58
  • wd
Odcinek programu "Nasz nowy dom" nagrywany w Wożuczynie już 9 września… Fot. polsat.pl Ekipa kolejnego sezonu programu "Nasz nowy dom"
Ekipa popularnego programu telewizji Polsat wyremontowała dom pana Łukasza oraz czwórki jego dzieci w czerwcu. Byliśmy tam. Dom w niespełna tydzień zmienił się nie do poznania. No właśnie, jak na te zmiany zareagowała rodzina? Emisja odcinka z ich udziałem w Polsacie już w czwartek 9 września o godz. 20.05.

"Wożuczyn to niezwykle malowniczo położona wieś nieopodal Tomaszowa Lubelskiego. To tu, na skarpie nad stawem, w połowie bliźniaczego budynku, mieszka wyjątkowa rodzina. Pan Łukasz jest samotnym ojcem czwórki dzieci: 13-letniego Dawida, 11-letniej Wiktorii, 8-letniego Bartka i 7-letniej Asi. Mama dzieci zmarła w domu na gruźlicę. Pan Łukasz jest wzorowym ojcem i cieszy się ogromnym szacunkiem lokalnej społeczności. Sąsiedzi ze wzruszeniem opowiadają o tym, jak wychowuje dzieci, pracuje, stara się naprawiać dom. Ale pracy przy starym budynku jest sporo. Za dużo na jednego samotnego ojca" - napisali na Facebooku w poście zapowiadającym odcinek 242 nowego sezonu producenci programu "Nasz nowy dom".

Zwiastun odcinka można obejrzeć na kanale YouTube. Link: https://www.youtube.com/watch?v=muV9X4GvwK8

CZYTAJ TAKŻE: Gm. Rachanie: "Nasz nowy dom" w Wożuczynie

To już 17 sezon programu "Nasz nowy dom". Program niezmiennie prowadzi Katarzyna Dowbor, a remontami zajmuje się niezawodna drużyna architektów: Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz, Wojciech Strzelczyk, Marta Kołdej oraz kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak. W drugim odcinku sezonu (odc. z 9 września) pojawi się nowa architektka programu. Marta Kołdej to absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, która z architekturą związana jest od dwudziestu lat. Najbardziej lubi tworzyć domy i mieszkania dla rodzin. 

 

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe