Piękny jubileusz

  • 03.09.2021, 21:06
  • wd
Piękny jubileusz
2 września w Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Zamościu zorganizowany został jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Świętowało go 12 par.

Na pamiątkę obchodzonych przez nich złotych godów prezydent miasta Zamość Andrzej Wnuk wręczył parom Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadane przez Prezydenta RP. Złożył też gratulacje i życzył im kolejnych wspólnych lat w miłości, zrozumieniu, zdrowiu i radości. Złote gody obchodzili: Teresa i Sławomir Hanulakowie, Helena i Walenty Jaroszukowie, Henryka i Stanisław Kniaziowie, Sabina i Józef Kołtunowie, Zofia i Jerzy Kozińscy, Zofia i Władysław Kozyrowie, Augustyna i Zdzisław Organistowie, Lucyna i Jan Pasternakowie, Maria i Ryszard Rogożowie, Małgorzata i Andrzej Szewczukowie, Danuta i Władysław Welenczykowie, Jadwiga i Zygmunt Wojtasiukowie.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe