Wypadek w Nieliszu. Policja szuka świadków

  • 24.08.2021, 12:45
  • ak
Wypadek w Nieliszu. Policja szuka świadków Fot. policja.pl
Kierowca potrącił rowerzystę i odjechał. Szuka go policja i prosi świadków o pomoc.

Chodzi o zdarzenie z 26 lipca br. Doszło do niego ok. godz. 21.10 w Nieliszu na drodze wojewódzkiej 837. 20-latek jechał rowerem od miejscowości Staw Noakowski w kierunku Nielisza i wówczas został potrącony przez samochód. Młody człowiek spadł z roweru do przydrożnego rowu i stracił przytomność. Sprawca nie zatrzymał się, aby mu pomóc, tylko pojechał dalej.

Dotychczasowe ustalenia policji wskazują, że leżącego w rowie rowerzystę zauważył kierowca białego busa. On się zatrzymał i udzielił pomocy. 20-latek trafił do szpitala. 

– Poszkodowany nie pamięta marki, czy też koloru pojazdu, którego kierowca doprowadził do zdarzenia. Policjanci na poboczu drogi w miejscu, gdzie doszło do wypadku odnaleźli elementy rozbitego oświetlenia pojazdu. Prawdopodobnie pochodzą one z pojazdu sprawcy zdarzenia – opowiada Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Funkcjonariusze liczą na pomoc świadków: człowieka, który udzielił pomocy poszkodowanemu, a także osób, które być może widziały zdarzenie. I proszą o kontakt z KMP w Zamościu, ul. Wyszyńskiego 2, telefon kontaktowy: 47 815 19 00. Informacje można też przekazywać bezpośrednio do wydziału kryminalnego telefonując do godziny 15.30 pod numer: 47 815 14 22. Jest też możliwość zgłoszenia osobistego albo na nr 112. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe