Gm. Miączyn: Awanturnik posiedzi

  • 20.08.2021, 14:48
  • ak
Gm. Miączyn: Awanturnik posiedzi Fot. policja.pl
Pijany wszczął awanturę. Interweniowała policja i wtedy okazało się, że 31-latek z gminy Miączyn powinien być w więzieniu.

Działo się to w czwartek, 19 sierpnia. Policja dostała sygnał, że w jednej z wiosek w gminie Miączyn trzeba zrobić porządek z nietrzeźwym awanturnikiem. Mężczyzna nie tylko krzyczał, ale też przewracał meble w mieszkaniu, w którym się znajdował. Gdy mundurowi do niego dotarli i wylegitymowali, okazało się, że 31-latek jest poszukiwany do odbycia kary pół roku więzienia za przestępstwa przeciwko mieniu, których się dopuścił.

Mężczyzna natychmiast trafił do policyjnego aresztu, a dzisiaj do zakładu karnego.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe