Gm. Krasnobród: Jedzie Tour de Pologne. Będą utrudnienia

  • 09.08.2021, 07:57
  • red.
Gm. Krasnobród: Jedzie Tour de Pologne. Będą utrudnienia
Wystartują we wtorek (10 sierpnia) z Zamościa i przejadą m.in. przez gminę Krasnobród. Z powodu wyścigu kolarskiego Tour de Pologne można się spodziewać utrudnień w ruchu.

W samym Zamościu pewne komplikacje dla zmotoryzowanych będą odczuwalne już od dzisiejszego popołudnia. Jeszcze większych utrudnień w mieście można się spodziewać we wtorek.

Podobnie będzie w gminie Krasnobród, przez którą również przejadą kolarze. Czego można się spodziewać?

10 sierpnia, czyli w dniu wyścigu, w godzinach 13.30-15  całkowicie wyłączony z ruchu zostanie odcinek będący trasą przejazdu zawodników.

W tym czasie policja i służby porządkowe, będą kierować ruchem ręcznie, stąd o stosowanie się do wszystkich komunikatów i zaleceń funkcjonariuszy.

We wtorek od godziny 13.30 w Krasnobrodzie zostaną całkowicie lub częściowo zamknięte ulice:
1. Aleja N.M.P.
2. Tomaszowska (częściowo)
3. 3-go Maja
4. Kościuszki,

Dodatkowo parkowanie wzdłuż tych ulic w dniu wyścigu jest zakazane! Wyjazd z parkingów, prywatnych posesji, uliczek osiedlowych, zatok, dróg polnych, leśnych i dojazdowych w godzinach zamknięcia ulic jest również wykluczony.

Czytaj także: Krasnobród chce się promować na Tour de Pologne

Mieszkańcy wiosek, które znajdują się na trasie wyścigu (Hutków, Majdan Wielki, Wólka Husińska), proszeni są o zamknięcie zwierząt wolnochodzących i niewyprowadzanie zwierząt w czasie trwania i bezpośrednio przed przejazdem kolarzy.

 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
FERDEK
FERDEK 10.08.2021, 08:22
TDP to jest nie tylko jazda kolarzy ale także promocja twojego KRASNOBRODU i regionu takie myślente to WIOCHA do Kai.
Laga Na LANGA
Laga Na LANGA 09.08.2021, 18:55
Igrzyska są ważniejsze niż mieszkańcy .Władza się promuje a my mamy tylko płacić podatki za urzędników pensje .Zwykli ludzie mają gdzieś takich kolarzy ,Wyścig Pokoju to była impreza a nie ten turdr durnr ścganie ,
Kaja
Kaja 09.08.2021, 17:32
Ciekawe jak w Krasnobrodzie mogą zamknąć ulice na prawie trzy godziny. Ludzie też pracują i do pracy muszą dojechać lub z niej wrócić. W Krasnobrodzie jest jedna ulica i żadnego innego objazdu nie ma. Czy ktoś pomyślał o tym. Teraz będę siedzieć po pracy w samochodzie i czekać aż to się wszystko skończy i na pewno nie tylko ja. Taką jazdę niech organizują sobie na stadionie a nie ludziom problem stwarzają.
f
f 10.08.2021, 08:20
df
XYZ
XYZ 09.08.2021, 12:30
Czyli jak ktoś będzie umierał to dojedzie do niego karetka po fakcie?
Kol
Kol 09.08.2021, 21:02
Proponuję przeczytać informacje ze zrozumieniem. W Paryżu zamykają ulice i każdy to rozumie. Co najwyżej blondynki myślą, że wyścig kolarski można przeprowadzić na stadionie. Częściowo zamknięty to znaczy przejezdny. Kaju zostaw mentalność wiejską i bądź dumna, że przez twoje tereny będzie przejeżdżał TOUR. Bo następny za kilkadziesiąt lat może dopiero.

Pozostałe