Poszedł na włamanie z amfetaminą w kieszeni

  • 26.07.2021, 12:44
  • st. sierż. Małgorzata Pawłowska/KPP Tomaszów Lubelski
Poszedł na włamanie z amfetaminą w kieszeni Fot. policja.pl
19-letni mieszkaniec gminy Ulhówek został zatrzymany na gorącym uczynku po tym jak włamał się do wnętrza niezamieszkałego budynku. Mężczyzna na przestrzeni kilku miesięcy trzykrotnie powracał do budynku poprzez siłowe wejście do środka. W trakcie jednego z włamań, jego łupem padła wiertarko-wkrętarka. Ponadto mężczyzna posiadał przy sobie amfetaminę. 19-latek został zatrzymany i usłyszał już zarzuty.

W sobotę tuż przed północą na jednej z posesji w miejscowości Ulhówek miało miejsce włamanie do niezamieszkałego budynku. 19-letni sprawca włamania został zatrzymany na gorącym uczynku przez policjantów z posterunku w Ulhówku. Mężczyzna przy użyciu siły fizycznej dokonał zniszczenia drzwi wejściowych, dzięki czemu mógł wejść do środka.

Jak ustalili funkcjonariusze, 19-letni sprawca włamania nie po raz pierwszy „odwiedził” niezamieszkały dom, do którego wdarł się siłą. Oprócz zniszczeń które spowodował siłowym wejściem do środka, dokonał kradzieży wiertarko-wkrętarki, którą sprzedał w krótkim czasie.

Podczas przeszukania 19-latka, policjanci ujawnili przy nim białą substancję znajdującą się w foliowym zawiniątku. Po przebadaniu, substancja okazała się być amfetaminą.

19-leni mieszkaniec gminy Ulhówek został zatrzymany oraz zostały mu przedstawione zarzuty, do których się przyznał. Teraz za swoje przewinienia odpowie przed sądem.

st. sierż. Małgorzata Pawłowska/KPP Tomaszów Lubelski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe