Lucas Laufen zagrał w Zamościu

  • 26.07.2021, 10:15
  • Materiał nadesłany
koncert na Rynku Wodnym w Zamościu Fot. UPZ Lucas Laufen to artysta pochodzący z Australii, a obecnie mieszkający w Berlinie
Było lirycznie, refleksyjnie i chilloutowo. 24 lipca 2021 r. Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu zorganizowała koncert, którego gwiazdą był australijski bard Lucas Laufen. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Andrzej Wnuk.

Bard znany z klimatycznych utworów wystąpił w Zamościu na Rynku Wodnym. W trakcie kameralnego koncertu zaprezentował publiczności utwory ze swoich płyt „Goodbye” oraz „I know where silence live”.

 

 

 

Przy dźwiękach czarującej, lirycznej gitary i wokalu Australijczyka, zgromadzona publiczność mogła zatrzymać się na chwilę i przenieść się w świat wyobraźni. Publiczność zapełniła wszystkie dostępne na koncercie miejsca.

Muzyka Lucasa Laufena płynnie zgrała się z klimatem zamojskiego Rynku Wodnego, gdzie mieszkańcy Zamościa i turyści spotykają się by odpocząć. Występ barda z Australii spotkał się z zainteresowaniem i entuzjazmem zamojskiej publiczności.

Organizatorem wydarzenia była Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu we współpracy z Miastem Zamość oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zamościu.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
z Zamoscia
z Zamoscia 26.07.2021, 13:15
chyba nie jest taki znany bo malo ludzi na widowni, ja tez nigdy o nim nie słyszalem, nikt inny nie chcial przyjechac?

Pozostałe